Nakupte ještě za
a získáte dopravu zdarma
Skvělé! Získáváte
DOPRAVU ZDARMA
CZK  |  EUR
Nevíte si rady? Ozvěte se
   412 545 092   (Po – Pá, 8–16:00h)
   kopa@fakopa.cz
DOPRAVA
Veškeré zboží nad 3000Kč Vám dodáme zdarma naší vlastní dopravou, bez ohledu na to, zda jste zboží objednali přes e-shop, zakoupili na výstavě či přímo u nás v obchodě.
Zboží v hodnotě do 3000Kč odesíláme kurýrní přepravou dle aktuálních ceníků za služby.
Balné je zdarma.
PLATBA
Za zboží se platí hotově při předání, anebo předem na náš bankovní účet. Zboží odeslané prostřednictvím přepravce lze uhradit dobírkou nebo předem bankovním převodem.
ZÁRUKA
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční doba 2 roky. Na textilii Batyline poskytujeme záruku pětiletou.
RENOVACE
Pokud nemáte možnost provést údržbu nábytku sami ( nebo se Vám do toho prostě nechce), neváhejte využít náš renovační servis. Tato služba zahrnuje očištění, broušení, kytování, lepení, tmelení, dotažení spojů, závěrečné naolejování + doprava nábytku k nám a zpět domů.
Účtujeme 15 % z ceníkových cen včetně DPH. V případě zájmu o renovaci doporučujeme kontaktovat naši firmu po skončení sezóny, nejlépe tedy od listopadu do ledna, později dle dohody.
SHOWROOM
V prostorech našeho velkoskladu v Děčíně se nachází showroom, kde si můžete naše zboží prohlédnout, popřípadě vyzkoušet. Rádi zodpovíme i Vaše dotazy.
Showroom je pro Vás otevřen každý všední den od 8 do 16 hodin.
DÁRKOVÝ POUKAZ
Chcete-li udělat svým blízkým radost, obdarujte je dárkovým poukazem na naše výrobky. Na přání Vám vyrobíme dárkový poukaz buď na konkrétní výrobek, nebo na určitou peněžní částku. A padesátiny strejdy Jardy jsou zachráněny.

Přihlaste se k odběru
speciálních akcí a novinek

Přihlásit    
Přihlášením souhlasíte
se zpracovaním osobních údajů