Kvalita
od roku 1993

TEAKOVÝ NÁBYTEK NA VÝSTAVĚ SE SLEVOU

Rádi vás přivítáme v naší výstavní expozici, představíme vám náš nábytek a doplňky, vysvětlíme čím je náš sortiment výjimečný a nakonec si vše vyzkoušíme.

Naše nejbližší výstava
PRAHA
| FOR GARDEN |
21.3. - 24.3.2019

Chcete poradit, domluvit si s námi setkání na výstavě nebo získat VIP lístky? Zavolejte nám +420 412 545 092
VÍCE INFORMACÍ
KATALOGSTÁHNOUTVÝSTAVYKDE SE POTKÁME
O NÁSVÝSTAVYPRODUKTYSERVISREALIZACEÚDRŽBAMATERIÁLYKONTAKTE-SHOP
TEAKART / DOPLŇKYRATANGASTRO NÁBYTEK

ÚDRŽBA

ZPĚT
ÚDRŽBA

TROUFNETE SI NA TO SAMI?
Máte dotazy k údržbě nebo necháte servis na nás? Zavolejte.
+420 412 545 092

TEAKVzhledem k tomu, že teak je odolný vůči dešti, sněhu, mrazu, UV záření či plísním, není nutné se o nábytek nijak zvláště starat. Běžné nečistoty stačí umýt mýdlovou vodou a kartáčem.

Doporučujeme použít Viktor- čistič z naší nabídky. Pokud je nábytek vystaven povětrnostním vlivům, tak časem změní svou barvu na stříbrošedivou, což nemá žádný vliv na kvalitu materiálu. V případě, že chceme zachovat hnědo-medovou barvu, je třeba povrch nábytku ošetřit teakovým olejem.

VIKTOR ČISTIČ
A OLEJ NA DŘEVO

Ideální na ošetření Vašeho TEAKOVÉHO nábytku.

DO E-SHOPU

PRACOVNÍ POSTUP PŘI RENOVACI:

1
Nábytek zbavíme nečistot- mýdlovou vodou a kartáčem, čističem ( Viktor), popř.vapkou. V případě, že chcete, aby nábytek vypadal jako zcela nový, je nutné povrch přebrousit.
2
Na suchý a čistý povrch naneseme olej štětcem (Olej) nebo sprejem (Sprej). Po cca 30 minutách setřeme přebytečný olej čistým suchým hadrem.
3
Necháme zaschnout a případně naneseme další vrstvu oleje. Další vrstva ztrojnásobí dobu, po kterou bude nábytek vypadat jako nový.
Pro co nejdelší zachování nátěru doporučujeme nezastřešený nábytek chránit krycí plachtou, kterou nabízíme k jednotlivým kusům i sestavám.
BATYLINEMateriál je téměř bezúdržbový, v případě znečištění postačí omytí mýdlovou vodou, nebo doporučujeme použít Viktor - čistič na plastový nábytek.

VIKTOR ČISTIČ NA PLAST

Ideální na ošetření Vašeho BATYLINE nábytku.

DO E-SHOPU

VIRO VLÁKNOMateriál je téměř bezúdržbový, v případě znečištění postačí omytí mýdlovou vodou, nebo doporučujeme použít Viktor - čistič na plastový nábytek.

VIKTOR ČISTIČ NA PLAST

Ideální na ošetření Vašeho VIRO VLÁKNO nábytku.

DO E-SHOPU

GASTROMateriál je téměř bezúdržbový, v případě znečištění postačí omytí mýdlovou vodou, nebo doporučujeme použít Viktor - čistič na plastový nábytek.

VIKTOR ČISTIČ NA PLAST

Ideální na ošetření Vašeho GASTRO nábytku.

DO E-SHOPU

© 2019 FaKOPA, s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Redakční systém MultiCMS | Webdesign STUDIOMAGLEN